Internetové řešení www pro vaše podnikání

Web12 přináší všem zákazníkům první dostupný krok k podnikání na internetu. WEB12 je snadno dostupný –  je totiž levný, rychlý a přístupný.

Při vytváření webové prezentace je důležité zajistit kvalitní design,  obsah  a zapamatovatelnost www stránek. Pro dodržení těchto pravidel je třeba se detailně seznámit s požadavky klienta a poté navrhnout a prokonzultovat ideální řešení tak, aby klient byl spokojen nejen po estetické stránce, ale především díky nárůstu návštěvnosti a tudíž i zisku.

Proč zvolit pro prodej internetový obchod (e-shop)?

tvorba www stránek

V současnosti využívá internet pro svůj nákup čím dál tím více uživatelů. Ty motivuje k nákupu z velké části právě vysoká konkurence srážející ceny, které jsou v kamenných obchodech mnohdy vyšší.  Internetové koupě oproti tomu vedou k výraznějším slevám.  Uživatel také může nakupovat z pohodlí a má více  času na uvážení, který produkt či službu zakoupit na www stránkách. Internetové obchody též nabízí širší informace, které na kamenných prodejnách často nenajdete. Dalším velkým zvýhodněním e-shopů je pak dodací lhůta a rychlost dodání produktů logistickými firmami. Nevýhodou e-shopů je však nemožnost vyzkoušení zboží. Mnohdy se může zákazník „napálit“ nesprávnými rozměry produktu nebo jinými nejasnými údaji. I přes tyto nevýhody však zažíváme rozmach online nákupů.  Je tedy třeba, aby Váš e-shop nabízející kvalitní zboží obsahoval také kvalitní informace, dobře vypadal a byl přehledný a snadno vyhledatelný. To vše je úkolem dobře vytvořeného webu.

Od A až po Z

Web12 nabízí služby související s tvorbou webových stránek – registraci domény, webhosting, SEO a copywriting, tedy tvorbu textového obsahu.  Na těchto stránkách si Vám dovolujeme nabídnout podrobnější informace o každé z těchto služeb.